Dostępny jest już wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

⚗Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
⚗Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).
⚗W ramach Projektu Laboratoriów Przyszłości otrzymaliśmy od państwa wsparcie finansowe w wysokości 70.000 zł.
⚗ i już czekamy ma pierwsze dostawy sprzętu.

  • Dzień Kobiet

W kalendarzu ? 8 marca czyli Dzień Kobiet ⚘ Święto stare jak świat.? Już w starożytnym Rzymie mężczyźni obdarowywali kobiety prezentami i spełniali ich wszystkie życzenia. Jesteśmy wierni tradycjom i świętujemy? Męski zespół samorządu uczniowskiego kilka dni temu przeprowadził plebiscyt na Damę Roku 2022 aż w sześciu kategoriach ? Dama elegancji i stylu, Dama z poczuciem humoru, Dama inteligencji, Dama dobrych ujęć selfie, Dama sprawności i gibkości, Dama dobra rada. Ale dopiero dziś nagrodzono nominowane Damy? podczas uroczyststego spotkania, na które zaproszono wszystkie dziewczęta. W imieniu całej męskiej społeczności szkolnej panowie Szymon Serzysko i Brtosz Sołtkiewicz przekazali im moc życzeń i słodki upominek ? ?Fotorelację uwieczniono gimbalem (sprzęt pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości) #laboratoriaprzyszlosci

  • SuperDoc?

Stało się ? nareszcie. Nowy, wspaniały i niezwykle ciekawy SuperDoc? dołączył do naszej szkolnej "robotycznej" rodziny. I miał dzisiaj nie lada wyzwanie. Uczniowie klasy 2 poznali tajniki zdrowego żywienia. Poza stworzeniem piramidy zdrowia SuperDoc? przygotował dla nich trudne zadania. Dzięki wykorzystaniu kostki ? , kart pracy do nauki kodowania i programowania oraz maty programistycznej określali co jest zdrowe, a co nie. Uczniowie pisali własne kody i określali drogę robota? do produktu. Oryginalna plansza nr 1 zamieniła się w sklep z żywnością? Tam wszelkie wątpliwości związane z wyborem zdrowego czy niezdrowego produktu rozwiewała uśmiechnięta ? lub ponura ☹️ emotka na kostce. Fantastyczną naukę poprzez zabawę zapewnił sprzęt pozyskany w ramach #laboratoriaprzyszlosci

 

 

Data dodania: 2021-12-21 09:22:39
Data edycji: 2022-03-14 09:50:21
Ilość wyświetleń: 152

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Henryk Goldszmit
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook