Rekrytacja do szkoły i przedszkola

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

III EDYCJA KONKURSU CO JA CZYTAM

III EDYCJA KONKURSU CO JA CZYTAM
Czy wiecie, że bez wychodzenia z domu można w ciekawy sposób promować czytelnictwo, a przy okazji zdobyć nowe umiejętności związane z wykorzystaniem internetu.
Zachęcamy do organizowania np. spotkań czytelniczych online (uczestnikami mogą być rodzeństwo, rodzice, dziadkowie :)), nagrywania podcastów, wykonania zdjęcia z książką itd.
Kampanie należy promować w mediach społecznościowych i używać do tego hasztagów #wolnelektury i #cojaczytam. Przeprowadzone kampanie będzie można zgłaszać poprzez formularz konkursowy znajdujący się na stronie Wolnych Lektur (https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2020/).
od 14 września do 16 listopada 2020 roku.
Konkurs przeznaczony jest dla 3-5-osobowych grup uczniów w wieku 9-14 lat. Każdy zespół będzie pracował pod nadzorem opiekuna (np. nauczyciela bądź bibliotekarza), który na koniec zgłosi zespół do konkursu. Czekamy na Wasze pomysły.
Data dodania: 2020-12-07 21:15:16
Data edycji: 2020-12-07 21:16:11
Ilość wyświetleń: 216

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Henryk Goldszmit
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook